سرخط خبرها

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه تعارض به اندازه کم موجب پیشرفت است، گفت: خوشبختانه آقای یاری در مدت تصدی هیئت کشتی اقدامات مثبتی علیرغم شیوع ویروس کرونا انجام داده که موجب آماده ماندن کشتی گیران استان شده است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حمید سیفی در نشست هفتگی با ورزشی نویسان استان با اشاره به برخی مباحث پیرامون تیم پاس، اظهار کرد: علیرغم برخی انتقاداتی که همراه با پیشنهاد به مدیرعامل تیم فوتبال پاس ارائه می دهیم از ایشان بابت همراهی و حمایت همه جانبه از تیم پاس تقدیر می کنم و از رسانه ها انتظار داریم علاوه بر انعکاس نقد ها نقاط مثبت و برجسته ای که اعلام می شود را بیش از پیش منعکس کنند.

وی با اشاره به اینکه برای حمایت از تیم پاس با توجه به اینکه اجازه پرداخت از منابع دولتی وجود ندارد با بهره گیری از ارتباطات مبلغ 2 میلیارد تومان اعتبار به تیم تزریق شد تا اعضای تیم و کادر فنی روحیه داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه باید به نیاز های پاس توجه شود و این مهم در دستور کار ما نیز است، گفت: امروز کار مدیریتی با توجه به منابع مالی محدود بسیار زمان بر است و تلاش مضاعف را نیز می طلبد.

وی با تاکید بر اینکه تیم پاس دارای سابقه درخشان است و برخی موارد حاشیه ای همچون قهر ها و آشتی ها زیبنده نام پاس و تمدن استان همدان نیست، گفت: مدیرعامل و هیئت مدیره پاس برای هرچه بهتر اداره شدن تیم پاس باید ساختاری قانونمند ایجاد کنند پراکه رفت و آمد ها و قهر و آشتی ها به ضرر کشتی استان همدان است.

سیفی ادامه داد: مباحث و حواشی تیم پاس باید توسط آقای عظیمی بررسی شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در همه رشته ها و هیئت های ورزش با توجه به تعدد افراد با سلیقه های مختلف بحث وجود دارد، گفت: بحث در همه هئیت های ورزشی و دنیا وجود دارد و طبیعی اسj.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، تصریح کرد: رئیس هیئت کشتی استان همدان مدیری توانمند است که با توجه تفیض اختیارات انجام شده توانایی دارد کشتی استان همدان را به سر منزل مقصود برساند.

وی با بیان اینکه کشتی هیئت بزرگی است که دارای قهرمان و مدعیان زیادی در سطوح مختلف دارد، گفت: با روسای هیئت ها انتقال نظرات و پیشنهادات داریم اگر جایی هم مشکلی باشد انتقاد همراه پیشنهاد ارائه می کنیم.

سیفی با اشاره به اینکه تعارض به اندازه کم موجب پیشرفت است، گفت: خوشبختانه آقای یاری در مدت تصدی هیئت کشتی اقدامات مثبتی علیرغم شیوع ویروس کرونا انجام داده که موجب آماده ماندن کشتی گیران استان شده است.

وی با اشاره به اینکه در پرداخت اعتبارات سعی بر این است توازمن وجود داشته باشد، گفت: هرگونه حمایتی نیاز باشد از کشتی و همه هیئت های ورزشی می کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به جایگاه خوب شطرنج استان همدان، گفت: با احداث پروژه سه سالن برنامه های خوبی برای توسعه خانه شطرنج در نظر گرفته شده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location