سرخط خبرها

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند از درخشش و کسب دو مدال برنز توسط دختر وزنه بردار نهاوندی در مسابقات آسیایی هندوستان خبر داد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سلیمان جوانمردی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما گفت: مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی آسیا با قهرمانی تیم ملی ایران و با درخشش دختر نهاوندی پایان یافت.

وی اظهار داشت: در پایان رقابت‌های دسته ۷۶ کیلوگرم بانوان قهرمانی آسیا خانم عسل کدخدایی وزنه بردار آینده دار نهاوند موفق شد دو مدال برنز آسیا را برای اولین بار کسب کند.

جوانمردی افزود: در این رقابت‌ها که در شهر دهلی نو کشور هندوستان برگزار شد این ورزشکار نوجوان نهاوندی موفق شد مدال برنز حرکت یک‌ضرب و مدال برنز مجموع را از آن خود کند.

وی ادامه داد: خانم کدخدایی در رقابت با ۸ وزنه بردار در گروه A دسته ۷۶ کیلوگرم موفق به کس این دو مدال شد و خوش درخشید.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: این ورزشکار نهاوندی با مهار وزنه ۷۸ کیلوگرمی در حرکت یک ضرب مدال برنز و با‌ مهار وزنه ۹۶ کیلوگرمی در دوضرب با مجموع ۱۷۴ کیلوگرم نفر سوم نوجوانان آسیا شد و مدال برنز یک ضرب و مجموع را گرفت.

وی این موفقیت بزرگ را به جامعه ورزشی و وزنه برداری استان همدان و شهرستان نهاوند و خانواده این قهرمان خوش آتیه تبریک گفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: این اولین حضور عسل کدخدایی در مسابقات آسیایی بوده و قطعا در آینده شاهد مدال‌های پر رنگ توسط ایشان در میادین مختلف آسیایی، جهانی و المپیک خواهیم بود.

جوانمردی بیان کرد: در بخش بانوان استعدادهای زیادی در شهرستان نهاوند وجود دارد و بانوان این شهرستان در رشته‌های مختلف در اردوهای تیم ملی حضور فعال دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند در پایان گفت: با حضور مسئولان شهرستان استقبال خوبی از این قهرمان خواهیم داشت.

img 20230804 145002 602

img 20230804 145002 986 0

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location