سرخط خبرها

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: دو ورزشکار با آتیه نهاوند به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری دعوت شدند تا برای رقابت‌های آسیایی آماده شوند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، مسعود علی‌بخشی گفت: در رده بانوان رشته وزنه‌برداری در این شهرستان دارای استعدادهای آینده داری است.

وی اظهار داشت: در رقابت‌های کشوری و استانی بانوان این رشته ورزشی همواره موفق و حضور دارند و در روزهای اخیر کوروش باقری مربی تیم ملی از دو بانوی ورزشکار نهاوندی برای حضور در اردوی تیم ملی دعوت کرد.

علی‌بخشی افزود: بر این اساس تارا درویشی و عسل کدخدایی دو بانوی خوش آتیه نهاوند به همراه ۱۸ وزنه‌بردار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

وی بیان کرد: دعوت‌شدگان باید روز ۱۹ خرداد خودشان را در محل کمپ تیم‌های ملی در تهران به کادر فنی معرفی کنند و زیر نظر مربیان تمرین کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: عسل کدخدایی در دستهٔ ۸۱ کیلوگرم و تارا درویشی در دسته ۶۴ کیلوگرم به این اردو دعوت شدند.

وی بیان کرد: این اردو جهت حضور در مسابقات آسیایی به مدت دو هفته برگزار می‌شود.

علی‌بخشی به درخشش اخیر وزنه‌برداران این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: در مسابقات قهرمانی کشور بانوان نهاوند در قالب تیم استان همدان ۹ مدال رنگارنگ کسب کردند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به قضاوت بانوی داور نهاوندی در مسابقات کافا اشاره کرد و گفت: بنا بر اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا خانم بهاره سیفی نهاوندی داور بین‌المللی فوتبال کشور به‌عنوان داور مسابقات کافا انتخاب شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند در پایان گفت: مسابقات در تاجیکستان برگزار می‌شود و خانم سیفی نهاوندی به‌عنوان داور بین‌المللی در این رقابت‌ها حاضر است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location