سرخط خبرها

این روزها،با آغاز ماه مهر،فصل رویش جوانه ها و آغاز بازگشایی مدارس،خانواده های بسیاری درگیر هزینه های فرزندان دانش آموز خود هستند، و در این بین خیرین بزرگواری با بذل مال وبا ایثار و گذشت، به کمک هموطنان و همشهریان خود میشتابند و خنده بر لبهای فرزندان میهن می نشانند.

بوسه بر دستان خیرین نیک اندیش نهاوندی که همواره پیشتاز کمک به همنوعان خود بوده و هستند.

گلایه ای است دلسوزانه و مشفقانه به خیّر بزرگواری که این روزها ، شادمانی جان و روح بسیاری از فرزندان این شهر را ،مدیون او هستیم،که عزیز بزرگوار ،آیا بهتر نبود، به جای توزیع اقلام آموزشی اهدایی تان در دفتر یک رسانه ودر طبقه چندم یک اداره، و تجمع مردم نیازمند با آبرو،این بسته ها را از طریق آموزش وپرورش تحویل مدارس میدادید و یا از طریق بهزیستی و کمیته امداد،اقدام میکردید!!!!!

بسیاری از نیازمندان،عطای این بخشش را ،به لقایش میبخشند،چون باید یک پروسه ی دریافت نامه از آموزش وپرورش ، سپس چندین بار مراجعه به.....را طی نمایند و این خود،یعنی آبروی شخص نیازمند در معرض خطر بیفتد.

عزیز بزرگوار، کاش این بسته های آموزشی را مخفیانه به نیازمندان میرساندید که ثوابش صد چندان شود و خدای ناخواسته شائبه انتخاباتی بودن و....از این اقدام نیک،به مشام نرسد.

در خاتمه،مجددا بوسه بر دستانی میزنیم که ایثارگرانه،گره از مشکلات دیگران میگشایند.

خداوند،خیر مضاعف در هر دو سرای به شما،عنایت فرماید.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location