سرخط خبرها

ماجرا از این قرار است ،که یک تخته تشک کشتی اهدایی یک همشهری شریف و محترم و دلسوز به اداره ورزش و هیئت کشتی نهاوند،پس از ورود به اداره ورزش به جای کف سالن و استفاده ی روزانه کشتی گیران از آن،بنا بر تشخیص و مصلحت هیئت کشتی شهرستان به انبار انتقال یافته وبرای روزهای مسابقات با کشتی گیران سایر شهرها،نگهداری میشود.

حالا،یک خبرنگار که کمی تا قسمتی ابری، از قضای روزگار،خرده حسابی شخصی هم با رئیس اداره ورزش نهاوند دارد وهر از گاهی ،وی را می نوازد!!!! با اعلان و برجسته سازی این خبر تحت عنوان تشک من کجاست خوراک تخریب برای عده ای از حاشیه سازان را فراهم نموده است.

در این بین عده ای،پای را فراتر نهاده،وبا به میان کشاندن نام نماینده ی پرتلاش و سختکوش شهرستان،تلاش دارند ،از این نمد کلاهی برای خود بسازند،در حالی که به اذعان همگان، همه ی تلاش نماینده محترم،تلاش در جهت توسعه و عمران وپیشرفت شهرستان است و هیچگونه ارتباطی با این موضوع پیش افتاده و داخلی بین اداره ورزش و یک هیئت ورزشی ندارد. و اصولا شان نماینده گرانقدر بالاتر از این مسائل است.


اطلاعیه اداره ورزش ، در خصوص نگهداری این تشک در انبار هیئت کشتی برای ایام مسابقات، آب سردی بود که حاشیه سازان تخریبچی را،بیشتر به حاشیه برد .

یاد یه شعر بچه گانه افتادم....تشک من زیر درخت آلبالو گم شده....خبر داری.....نه نه....پیدا شده...عه عه.....

به امید روزی که برای توسعه شهرمان ،فراتر بیندیشیم .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location