سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مدت هاست مدیران شبکه بهداشت و درمان نهاوند، در پاسخ به مطالبات بیماران کلیوی و دیالیزی، در خصوص فرسودگی دستگاهها و امکانات و فضای نامناسب بخش دیالیز بیمارستان آیت الله علیمرادیان، با پاسخ های آن چنانی و اینکه فلان پروژه ی درمانی، در شرف افتتاح است ،با دادن دلگرمی واهی،درد و رنج ناشی از بیماری آنان را عمیق تر میکنند!

متاسفانه فقدان نظارت در انتصاب ها و عملکرد افراد ،شرایطی را بوجود می آورد که نهایت آن نارضایتی مردم از نظام و سیستم حکومتی است!
عملکرد ضعیف مدیران در سطوح مختلف و عدم نظارت بر عملکردها، اسباب سو استفاده دشمنان این سرزمین شده است.

زمانی که رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان بدون حضور اصحاب خبر و رسانه به بازدید از شبکه ی بهداری می پردازد و‌فقط اخبار گل وبلبل،دریافت میکند باید شاهد این اوضاع نابسامان بود!

در اخبار شنیدیم که تعدادی دستگاه دیالیز از سوی وزارت بهداشت،در اختیار شبکه بهداشت نهاوند،قرار گرفته است ،که ظاهرا در انبار نگهداری میشوند ! ! ! و این در حالی است که در حال حاضر از مجموع ۱۳ دستگاه دیالیز ،فقط ۶ دستگاه سالم و قابل استفاده است و ۷ دستگاه اسقاطی و غیر قابل استفاده هستند وبیماران با حال بد ونگران، ساعت ها معطل در صف دیالیز می مانند!

آقایان مسئول وپر ادعا که ادعایتان گوش فلک را پر کرده است، دلیل نگهداری دستگاههای دیالیز در انبار بیمارستان چیست؟!

بعضی از تخت های بخش دیالیز که بیمار ۴ ساعت باید آن را تحمل کند،تختهای قدیمی با تشکهای غیر طبی و بهداشتی واز رده خارج هستند! که دیگر در هیچ مرکز درمانی از آنان استفاده نمیشود!

مدیران گرامی بهداشت و درمان،مگر فلسفه ی وجودی شما در پذیرش مدیریت و مسئولیت چیزی غیر از نوکری و خدمت به مردم است، پس چرا کوتاهی میکنید و وعده سر خرمن میدهید!
آقایان !رفتار شما ،اسباب نارضایتی مردم از نظام است، به خود آیید و فرصت خدمتگزاری به مردم را مغتنم شمرید.

در نوشتارهای بعدی که در پی خواهد آمد به شرح بیشتر معضلات و مشکلات بهداشت و درمان شهرستان خواهیم پرداخت....مشکلاتی از قبیل کمبود پزشکان متخصص در گرایش های مختلف،سرگردانی بیماران خاص برای دارو ، وضع سرمایشی وگرمایشی، بکارگیری بدون ضابطه بعضی نیروها، وضع تغذیه بیماران بستری،پارکینگ بیمارستان و.....که هر کدام نوشتار مفصلی خواهند داشت.
با امید به سرافرازی مردم عزیز کشورم و آرزوی موفقیت برای خدمتگزاران واقعی به این مردم

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location