سرخط خبرها

آقای دادستان لطفا مماشات را کنار بگذارید

یاسر نصرتی_روزنامه نگار

بارش نزولات آسمانی در حالی که مردم و کشاورزان را خوشحال نموده است ، که بارش بیش از حد سبب جاری شدن سیل و آب گرفتگی معابر و ورود آب به خانه های مردم و خسارت به مردم شهر برزول شده است .

خدا رو شکر تا این ساعت خبری از خسارت جانی نبوده است اما زندگی مردم در این منطقه مختل شده است . به گزارش شاهدان عینی در ساعات اولیه هیچ مسئولی حضور نداشته و اولین حضور برای بخشداری زرین دشت به ثبت رسیده است.

در حالی که شهردار این شهر علیرغم هشدارها و توصیه های ستاد بحران ،جهت حضور در همایشی در یزد حضور دارد ،حال باید دید این همایش اولویت داشته و یا بحران پیش بینی شده !

اینکه جانشین برای خودش تعیین کند و ایشان هم بعد از ساعتی در شهر حضور یابد این توجیه پذیرفتنی نیست . بی شک در صورت پیش بینی این سیلاب اقدامات بازدارنده می توانست تا حد زیادی این بحران را کم خطر سازد اما گویا بر اساس گفته های شاهدان عینی حتی جوی و جداول سطح شهر هم پاکسازی و لایروبی نشده اند !

حال که همه مسئولین و نماینده محترم مهربانی و مدارا در برخورد با مسئولین سهل انگار را در پیش گرفته اند، از دادستان محترم تقاضا داریم مماشات را با مسئولین کم تعهد و بی تعهد کنار بگذارند!

آقای دادستان بحران برزول می تواند حامل پیامدهای زیادی برای مسئولین و شخص حضرتعالی باشد ،اگر بارشها ادامه پیدا کند وشدت یابد خسارات جبران ناپذیری برای مردم در پی خواهد داشت .

مردم از شما به عنوان مدعی العموم انتظار داشتند در شروع بحران در برزول حضور پیدا می کردید و ترک فعل ها را به عینه می دیدید حال که قطعا گزارشات کامل قصور مدیران به دستتان رسیده است، از شما می خواهیم کارشناسانه به بررسی این مشکل و علل و عوامل بحران فوق ورود کنید .

قطعا بحران برزول فقط متعلق به مدیران حال نیست و مدیران گذشته که بودجه ها را گرفته اند و یا توان گرفتند بودجه در خور شهر برزول نبوده اند و نتوانسته اند تجهیزات این شهر را در حد یک شهر برسانند و در جلسات تودیع و معارفه ها دهها صفحه گزارش داده اند جزء مقصران اصلی این بحران هستند.

بی شک این بحران عیار مدیریت گذشتگان و مدیریت حال را برای مردم به تصویر کشاند.

جناب دادستان آیا میدانید چند مدیر پروازی در شهرستان داریم که در صورت وقوع چنین بحرانی حتی نمی توانند خودشان را به شهرستان برسانند .

آقای دادستان قطعا می دانید حضور در مهمانسراهای ادارات و خانه های پدر و مادر و مادر بزرگ ها نمی تواند ملاک سکونت مدیران شهرستان باشد و ثبت نام مدرسه محلی فرزندان تنها ملاک تشخیص مدیران در محل کارشان است .

آقای دادستان اگر مماشات کنید جان هزاران شهروند نهاوندی در معرض خطر است. قطعا با شناختی که از حضرتعالی داریم و می دانیم نسبت به سلامت و امنیت مردم نهاوند چقدر دلسوز هستید از شما انتظار داریم مماشات را با مدیران بی تعهد و کم تعهد کنار بگذارید.

قطعا شما بیش از دیگران دغدغه سهل انگاری مسئولین را دارید، و نیک می دانیم تعصب مردم نهاوند را دارید ،شما می بینید سکوت آنانی که تریبون دستشان است و می‌تواند در مجلس و جاهای دیگر صدای مردم باشند چه عایداتی برای این شهر داشته است!

اکنون مردم نهاوند از مدعی العموم ونماینده قوه قضائیه خواستار ورود به ترک فعل ها و قصور مدیران و پروازی بودن آنها می باشند. بی‌شک تنها نسخه شفا بخش این روزهای نهاوند اقتدار است ،اقتدار ،اقتدار یاعلی 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location