سرخط خبرها

رئیس قوه قضاییه در جریان بازدید از کارخانه صنایع غذایی «کیوان» در استان همدان برای راه‌اندازی مجدد آن ضرب‌الاجل یک ماهه تعیین کرد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، رئیس قوه قضاییه ظهر امروز و در اولین برنامه از سفر خود به استان همدان از کارخانه صنایع غذایی کیوان که روند تولید در آن متوقف شده است، بازدید کرد.

این کارخانه یکی از کارخانجات برند کشور در حوزه تولید محصولات خوراکی به شمار می‌رود که در جریان خصوصی‌سازی به فردی واگذار شده که با تعطیلی آن و بیکاری کارگران، جریان تولید را متوقف کرده است.

رئیس قوه قضاییه در روند بازدید از این کارخانه با بیان اینکه توقف تولید در کارخانه‌های کشور برای هیچ فردی قابل قبول نیست گفت: این کارخانه با همین وضعیت فعلی اگر درست مدیریت می‌شد قادر به اشتغالزایی برای حداقل ۵۰۰ کارگر بود، اما متاسفانه امروز ۵۰ کارگر دارد و مثل شمع در حال آب شدن است.

آیت‌الله ابراهیم رئیسی با تاکید بر اینکه کارخانه صنایع غذایی «کیوان» باید از حالت تعطیلی خارج شود، خطاب به مدیران و کارگران کارخانه عنوان کرد: به هیچ وجه اجازه خروج تجهیزات از کارخانه را ندهید.

وی کاهش تدریجی تعداد کارگران کارخانه و فرسوده شدن تجهیزات آن را زمینه‌ای برای تعطیلی کامل آن دانست و با بیان اینکه باید به هر نحو ممکن از تعطیلی این کارخانه جلوگیری شود گفت: مالک یک کارخانه به هیچ عنوان حق تعطیلی کارخانه‌‌اش را ندارد.

رئیس دستگاه قضا با طرح این سوال که مالک چرا اجاز

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location