سرخط خبرها

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، گفت: شمار مبتلایان کرونایی در نهاوند به 2023 نفر افزایش یافت.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد طاهری با اشاره به آخرین آمار شیوع ویروس کرونا در استان همدان، گفت: با فوت ۱۳ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار متوفیان این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به یک هزار و ۹۵۱ نفر رسیده است.

وی افزود: ۲۵۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان به کرونا مبتلا شدند که در مجموع بیماران سرپایی مثبت به ۳۷ هزار و ۸۲۱ نفر و بیماران بستری مثبت به ۱۵ هزار و ۳۳۰ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۷۸۶مورد بود که ۱۵۴نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۱۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۷۵ بیمار وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۶۴۶ ، بهار ۸۴۴ ، تویسرکان ۹۲۴، رزن ۶۶۹ ، درگزین ۲۴۷، فامنین ۲۸۵ و کبودراهنگ ۹۲۷ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۷۶۹ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۲۳نفر در نهاوند و پنج هزار و ۶۱۸ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

گفتنی است در حال حاضر از 10 شهرستان استان همدان تنها شهرستان تویسرکان در وضعیت زرد و مابقی شهرستان های استان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location