سرخط خبرها

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، گفت: شمار مبتلایان کرونایی در نهاوند به 2111 نفر افزایش یافت.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد طاهری با اشاره به اینکه با فوت ۱۵ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته آمار متوفیان استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۳۵ نفر رسیده است، گفت:  ۲۱۱ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند که در مجموع بیماران سرپایی مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۳۹ هزار و ۸۰۱ نفر و بیماران بستری مثبت به ۱۶ هزار و ۱۲۱ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: همچنین تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۶۴۱ مورد بود که ۱۱۵ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۱۸ بیمار مبتلا به کووید ۱۱ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۵۹ بیمار وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۰۰، بهار ۸۹۰، تویسرکان ۹۵۴، رزن ۷۰۱، درگزین ۲۶۲، فامنین ۲۹۶ و کبودراهنگ ۹۵۴ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۸۸۷ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۱۱۱ نفر در نهاوند و پنج هزار و ۹۸۲ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location