سرخط خبرها

فرماندار نهاوند از ثبت نام ۷۸۲ داوطلب برای انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری با اعلام این خبر اظهار کرد: از مجموع ۱۷۰ روستای شهرستان ۱۵۰ روستا واجد شرایط ثبت نام شورا می باشند که از مجموع ثبت نام ۷۸۲ داوطلب ، ۷۷۰ نفر ثبت نام آنها نهایی و ۱۲ داوطب در حال تکمیل و استعلام است.

وی گفت:: از مجموع این روستاها ۱۳۸ روستا با ۳کرسی شورا و ۱۲ روستا با ۵ کرسی شورا می باشند.

فرماندار نهاوند تصریح کرد: بخش مرکزی ۶۹ روستای واجد شرایط با ۳۶۹ داوطلب که از این تعداد ۶ روستا دارای شورای ۵ نفره با ۳ نفر علی البدل و ۶۳ روستا دارای شورای ۳ نفره با ۲ نفر علی البدل می باشند.

وی افزود:  بخش خزل ۵۴ روستای واجد شرایط با ۲۵۹ داوطلب که از این تعداد ۲ روستا دارای شورای ۵ نفره با ۳ نفر علی البدل و ۵۲ روستا دارای شورای ۳ نفره با ۲ نفر علی البدل می باشند.

ناصری با بیان اینگه بخش زرین دشت ۱۵ روستای واجد شرایط با ۷۷ داوطلب که از این تعداد ۲ روستا دارای شورای ۵ نفره با ۳ نفر علی البدل و ۱۳ روستا دارای شورای ۳ نفره با ۲ نفر علی البدل می باشند، گفت: بخش گیان ۱۲ روستای واجد شرایط با ۶۵ داوطلب که از این تعداد ۲ روستا دارای شورای ۵ نفره با ۳ نفر علی البدل و ۱۰ روستا دارای شورای ۳ نفره با ۲ نفر علی البدل می باشند.

وی از مردم شهرستان برای مشارکت و شرکت هرچه بیشتر در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای شهر و روستا دعوت کرد و گفت: مشارکت و حضور همه آحاد مردم باعث اقتدار ، پیشرفت و توسعه کشور می شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location